Waar werkelijk iedereen zich vermaakt
Stelt u zich eens voor: slechts twee uur rijden vanaf de Nederlandse grens en u bevindt zich midden in het prachtige Sauerland. Het land van de duizend bergen, sfeervolle dorpjes en eindeloze mogelijkheden voor een heerlijke vakantie.
Door ONZE REDACTIE
Juist nu veel mensen kiezen voor gemak, vrijheid en vooral zekerheid, is een vakantie met de auto populairder dan ooit. Geen lange wachttijden op luchthavens, geannuleerde vluchten of ingewikkelde reisroutes, maar ontspannen instappen en twee uur later staat u in een compleet andere wereld: het Sauerland. En precies daar viert Vakantiehotel Der Brabander dit jaar zijn veertigjarig jubileum. Al vier decennia lang zorgt de familie Meurs hier met passie en gastvrijheid voor de fijnste vakantiebeleving, waar gezelligheid, ontspanning en samen genieten centraal staan.
Alles in huis voor een zorgeloze vakantie
Der Brabander beschikt over moderne hotelkamers en appartementen, een gezellige hotelbar, sfeervolle lounge, heerlijk zonneterras, een dertig graden verwarmd buitenzwembad, uitgebreide saunafaciliteiten, een nieuwe kidsclub & kidszone en een grote nieuwe buitenspeeltuin. Vervelen? Bij Der Brabander nooit. Elke week staat er een uitgebreid activiteitenprogramma klaar met onder andere livemuziek, bingo, pubquiz, fakkeltochten en wandelingen met een gids. Voor kinderen is er bovendien volop vermaak met Fleur & Bibi, binnen en buiten spelen, dansen, zwemmen, knutselactiviteiten en speurtochten. Geniet dagelijks van een uitgebreid ontbijtbuffet en, bij halfpension, van een luxe drie- of viergangendiner met keuze uit minimaal vijf hoofdgerechten. Liever à la carte dineren? Dat kan natuurlijk ook. Met zo veel diversiteit is er voor ieder wat wils, dankzij de gastvrije sfeer, gezellige activiteiten en de prachtige natuur rondom Winterberg.
Gratis entree bij meer dan vijfenveertig uitstapjes
Bij een verblijf vanaf twee nachten ontvangt u gratis de Sauerland SommerCard. Hiermee profiteert u van gratis entree bij meer dan vijfenveertig leuke uitstapjes en attracties in de regio. Denk aan de rodelbaan, panoramabrug, toeristentreintje, karten, kegelen, minigolf, glowgolf, stoeltjesliften, huifkartochten, laserschieten, het LEGO-museum, rondvaarten, diverse zwembaden, wildpark, kinderspeelparken, glasblazerij, kastelen en nog veel meer.
Vier binnenkort zelf vakantie in Winterberg
Of u nu kiest voor een romantisch uitje, een actieve vakantie, eropuit met het gezin of gewoon een paar dagen ontspannen dicht bij huis, bij Vakantiehotel Der Brabander bent u aan het juiste adres. Er is geen lange reis nodig om helemaal weg te zijn. Gewoon met de auto richting het Sauerland en na twee uurtjes rijden direct genieten van alles wat Winterberg te bieden heeft.




